sadsad x
asdasd
Güvenlik
 • Güvenlik

   www.superstacy.com.tr , kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (isim, yaş, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. www.superstacy.com.tr'de toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları, profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için sadece Sekoya Online Sat.Hiz.Tic.Lts.Şti. bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz haricinde sitede yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler www.superstacy.com.tr tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır.

  Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır. Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz.

  Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, www.superstacy.com.tr’yi  ve www.superstacy.com.tr  tarafından verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (isim, soyadı, cinsiyet, yaş, vb.) içermeyip, grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla kullanılmaktadır.

  Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, reklamlarımızı İnternet’teki yayıncı sitelerde yer verdikleri banner alanlarında gösterecektir.

  Ziyaretçilerin  www.superstacy.com.tr ’de geçmişte yaptığı ziyaretleri temel alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak üzere www.superstacy.com.tr  tarafından ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarca birinci taraf çerezler ile üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Siparişinizi tamamlarken istenen kredi kartı bilgileriniz, hiçbir şart altında tarafımızdan saklanmamaktadır. Bizlere her zaman aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. 
müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. www.superstacy.com.tr ’den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Hesabım" bölümde "Üyelik Bilgileri Güncelleme" alanında "Reklam ve duyuru e-postalarını almak istiyorum" seçeneğini boş bırakarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

  Sekoya Online Satış Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.

  Adres:Yenibosna Mrk.Mah. Değirmenbahçe cad.No:17 İstwest Residance A1B Blok D:A1D Bahçelievler/İstanbul

  Telefon:0 850 303 92 27

  Email: online@superstacy.com.tr

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.