sadsad x
asdasd
İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • İade ve Geri Gönderim İşlemleri

  ÜRÜN İADE KOŞULLARI

  Hesabım sekmesi altında bulunan siparişlerim bölümünde, almış olduğunuz ürünler gözükmektedir. İade etmek istediğiniz ürün için, siparişinizin yanında bulunan iade et butonuna basarak iade oluşturabilirsiniz.

  İadeleriniz için herhangi bir iade kodu yaratılmamaktadır. YURT İÇİ kargoya iade ürününüzü, karşı ödemeli olarak teslim etmeniz yeterli olacaktır. YURT İÇİ  kargo dışındaki taşıma firmaları tarafından gönderilen iadeler kabul edilmemektedir. Almış olduğunuz ürünü 15 (onbeş) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

  Kullanım esnasında, üretimden kaynaklı oluşacak kusurlar ile ilgili olarak online formumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Ürününüzün firmamıza gönderilmesi sonrası inceleme yapılarak, kusurlu olduğu tespit edilen ürünlerin değişimi yapılacaktır.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren 7 (yedi) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli 7 (yedi) iş günü içerisinde tarafınıza yapılmaktadır.

  Havale iadeleri ve kredi kartı iadeleri 7 (yedi) iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişiniz ile ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

  DEĞİŞİM HAKKI

  Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 15 (onbeş) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz değişim yapabilirsiniz. 

  Kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmez.

  Tüm sorularınız için hafta içi mesai saatleri içerisinde 0 850 303 92 27 nolu telefonu arayarak ya da online@superstacy.com.tr  mail adresimize mail atarak destek alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.