sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

14:00 'a kadar alınan siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra AYNI GÜN (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinizin DEPOMUZA  uzaklığına göre, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden ulaşılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından SUPERSTACY garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

superstacy.com.tr  on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 10 (on) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığınız ödeme tarafınıza iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.